Video/ Protestuesit çajnë kordonin e policisë në Fier dhe Kukës

schedule18:42 - 2 Maj, 2019

schedule 18:42 - 2 Maj, 2019

Protesta e opozitës në dy qarqe të vendit ka nisur me përplasje mes policisë dhe protestuesve.  Incidentet e para  janë shënuar në Fier dhe Kukës, ku protestuesit kanë çarë kordonin e policisë./abcnews.al