VIDEO/ Prodani gjen rrjetën, Dinamo merr avantazhin në “Elbasan Arena”

schedule20:16 - 13 Shtator, 2023

schedule 20:16 - 13 Shtator, 2023

Prej orës 19:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, Dinamo City dhe Kukësi po përballen me njëra-tjetrën në përballjen e vlefshme për javën e 3-të të Kampionatit shqiptar të futbollit, Abissnet Superiore.

Një krosim në zonën e Kukësit çorienton totalisht mbrojtjen e “verilindorëve”, të cilët nuk arrijnë të largojnë topin si duhet, duke e çuar në këmbët e mbrojtësit, Indrit Prodani, me këtë të fundit që nuk gabon nga një distancë e afërt, duke e çuar rezultatin në 1 me 0. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: