VIDEO/ Polici qëllon me grushta të prangosurin, efektivi i “Shqiponjave” e mban nga duart

schedule20:03 - 22 Qershor, 2020

schedule 20:03 - 22 Qershor, 2020

Në rrjetet sociale është postuar një video ku shihet një polic që godet me grushte një person të vënë në pranga.

Siç shihet në këtë video efektivët kanë arrestuar dhe vënë në pranga dy persona por pavarësisht kësaj efektivët i dhunojnë.

Vetëm pak metra larg, në derën e makinës së Policisë, ndodhet i arrestuari tjetër, i cili ngre zërin në momentin që i godasin shokun.

“Ç’a bën mër…s’e prek asnjoni…ejj….Të q**** motrën mor…”, dëgjohet që bërtet ai, teksa ndodhet i rrethuar nga forca policie./abcnews.al