VIDEO/ Plas grushti, policët përleshen me dy të rinj

schedule23:27 - 14 Gusht, 2020

schedule 23:27 - 14 Gusht, 2020

Një konflikt fizik mes policisë dhe dy djemve të rinj ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ferizaj të Kosovës.

Nga pamjet e filmuara nga një qytetar, shihet se polici konfliktohet me një prej djemve, ndërsa djali tjetër mbahet nga një person që edhe ai besohet të jetë polici civil.

Rrethanat e ngjarjes janë të paqarta.