VIDEO/ Osimhen nuk ka të ndalur, Napoli shënon të parin përballë Torinos

schedule15:23 - 19 Mars, 2023

schedule 15:23 - 19 Mars, 2023

Kanë mjaftuar vetëm 9 minuta lojë për t’u zhbllokuar sfida mes Torinos dhe Napolit.

Pas një goditje këndi në favor të napoletanëve, “bomberi” nigerian, Victor Osimhen ka kërcyer më lart se mbrojtësit torinezë, duke e çuar topin në rrjetën e “demave”. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: