VIDEO/ Një autogol zhbllokon duelin Dinamo-Teuta në Elbasan

schedule18:06 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 18:06 - 7 Dhjetor, 2021

Teuta ka kaluar në avantazh kundër Dinamos në Elbasan Arena.

Edvan Bakaj ka grushtuar gabimisht pas një goditjeje këndi.

Durrsakët festuan në minutën e 52-të dhe po tentojnë të ruajnë epërsinë. / abcnews.al