VIDEO/ Nedim Bajrami vendimtar, shënon në Serie A për Empolin

schedule19:51 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 19:51 - 6 Dhjetor, 2021

Nedim Bajrami ka shënuar në Serie A dhe këtë herë nuk ndodh me penallti.

Mesfushori i kombëtares shqiptare ka kaluar Empolin në epërsi në ndeshjen kundër Udinese.

Bajrami nuk e pati të vështirë ta shtynte topin në rrjetë në minutën e 59-të dhe më pas nisi festa. Golin mund ta shikoni KËTU. / abcnews.al