VIDEO/ Momenti kur Kumbulla dhe Mourinho ngrejnë trofeun në Air Albania

schedule23:22 - 25 Maj, 2022

schedule 23:22 - 25 Maj, 2022

Roma fitoi Conferencë League duke mposhtur 1-0 në finale holandezët e Feynoord me një gol të Zanilo në pjesën e parë.

Kaq ka mjaftuar  që të shpërtheje festa në Air Albania, ku lojtarët e Romës festuan me tifozët e tyre.

Ndërkohë, këtu është momenti kur Kumbulla dhe Moruinho ngrejnë në qiell trofeun e Conferencë League. /abcnews.al/