VIDEO/ Messi dhe Neymar i japin fitoren e thellë PSG-së

schedule22:55 - 6 Gusht, 2022

schedule 22:55 - 6 Gusht, 2022

PSG ka dhuruar show ndaj Clermont duke fituar 0-5.

Në këtë takim shkëlqeu Messi me dopietë, ndërsa rrugën e gjeti dhe Neymar, Hakimi dhe Marquinhos.

Kjo ishte java e parë e Ligue One.