VIDEO/ Më në fund Barcelona siguron fitoren e parë në Champions

schedule20:38 - 20 Tetor, 2021

schedule 20:38 - 20 Tetor, 2021

Barcelona më në fund ka siguruar fitoren e parë në Champions pas dy humbjeve radhazi.

Katalanasit fituan 1-0 ndaj Dinamo Kiev me një gol të Pique në pjesën e parë.

Kjo fitore e ngjit skuadrën e Koeman në vendin e 3 me 3 pikë, 1 pikë më pak se Benfica e vendit të dytë dhe 3 pikë larg kreut që mbahet nga Bayern që ka 6 pikë. /abcnews.al/