VIDEO | Mbrojtja e Arsenalit e brishtë, i ndëshkon një afrikan

schedule14:44 - 11 Janar, 2020

schedule 14:44 - 11 Janar, 2020

Pjesa e dytë ka nisur më mirë për ekipin vendas dhe Crystal Palace ia ka dalë të gjejë golin e barazimit ndaj Arsenal. “Topçinjtë” vijojnë të hasin probleme të mëdha në repartin e mbrojtjes dhe nga diçka e tillë ka përfituar ekipi i Hodgson.

Jordan Ayew ka shënuar në minutën e 54-t, teksa është ndihmuar edhe nga një devijimi i një lojtari mik. Goli i gjashtë në kampionat për sulmuesin ganez, i cili është golashënuesi më i mirë i Crystal Palace. /abcnews.al