VIDEO/ Lewandowski shton pikët për Topin e Artë me një “perlë”, Bayern “blindon” kreun

schedule20:43 - 23 Nëntor, 2021

schedule 20:43 - 23 Nëntor, 2021

Robert Lewandowski gjithmonë e më shumë i afrohet Topit të Artë.

Polaku realizoi një supergol me rofeshatë në ndeshjen ndaj Dyn Kyiev.

Sa i përket ndeshjes Bayern fitoi 1-2 ndërsa golat e tjerë u realizuan nga Coman 42′ dhe Garmash 70′.

Pas 5 ndeshjes, Bayern mban vendin e parë me 15 pikë në Grupin E.

Shiko golat ketu:  /abcnews.al/