Kur imagjinata i tejkalon kufijtë, çifti realizon setin e rrallë fotografik

schedule10:27 - 27 Tetor, 2020

schedule 10:27 - 27 Tetor, 2020

Ky është momenti i pabesueshëm që një aeroplan hedh ujë mbi një çift gjatë një fotosesioni martesor. Fotografi Wellinton Barbosa organizoi xhirimin e jashtëzakonshëm me Priscila Serraglio dhe Alisson Picinin në Sorriso të Brazilit.  Pamjet fillojnë me avionin që fluturon ulët mbi çiftin që shfaqen të veshur me të bardha.

Avioni fluturon pranë tyre ndërsa çifti shfaqet i përqafuar pranë një fushe me lule.  Më pas ata shihen teksa brohorisin me entuziazëm për përvojën. Kjo ide e veçantë është pëlqyer shumë nga përdoruesit në rrjete sociale. “Ideja më epike sinqerisht”, ka shkruar njëri. /abcnews.al

The yellow aircraft flew low and dropped the water on the coupleAn aircraft emitting a streak of blue smoke flies between them