VIDEO/ Kumbulla goleadori i ri i Romës, befason edhe Milanin

schedule22:32 - 26 Tetor, 2020

schedule 22:32 - 26 Tetor, 2020

Marash Kumbulla shfaqet si goleador. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, pas golit të shënuar në Europa League kundër Young Boys, ndëshkon edhe Milanin.

Në minutën e 54-t ai realizoi në portën e kuqezinjve dhe i barazoi shifrat në 3-3. Fantastike! Ky është goli i dytë që djaloshi nga Malësia e Madhe realizon me fanellën e Romës./abcnews.al