VIDEO/Jennifer Lopez pozon e zhveshur në vaskë dhe tregon linjat perfekte

schedule09:13 - 17 Shtator, 2022

schedule 09:13 - 17 Shtator, 2022

Jennifer Lopez ka dashur të kalojë mbrëmjen e saj relaksuese në Paris në vaskën e saj dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare të kompanisë së bukurisë “jlobeauty” në Instagram. Këngëtarja dhe aktorja e sapomartuara amerikane 53-vjeçare është duke shijuar banjën e saj dhe në videon që ka postuar nën tingujt e pianos tregon robdishanin e saj ku me shkronja të arta shkruhet “Just Married”.

“Të kujdesesh për veten në Paris është gjithmonë një ide e mirë #tbt”, ka shkruar JLo në postim.

Në video, nga dritarja shihet Kulla Eifel dhe një banak plot me produkte JLo Beauty./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JLO BEAUTY by Jennifer Lopez (@jlobeauty)