VIDEO/ I frikshëm Napoli, shënon dy gola të shpejtë ndaj Lazios

schedule21:03 - 28 Nëntor, 2021

schedule 21:03 - 28 Nëntor, 2021

Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Lazios në Diego Armando Maradona Stadium në kuadër të javës së 14 të Serie A.

Për vendasit ka shënuar mesfushori Zielinski në minutën e 7 dhe vëtëm 3 minuta me vonë Mertens ka dyfishuar rezultatin.

Shikoni KËTU golin e Zielinskit dhe KËTU golin e Mertens. /abcnews.al