VIDEO | Goli me goditje dënimi, Neymar zbulon “profecinë”

09:58 | 09/12/201909:580

Neymar shënoi golin e barazimit në ndeshjen kundër Montpellier dhe më pas PSG realizoi edhe dy herë të tjera për të fituar me rezultatin 1-3 në transfertë. Sulmuesi ka zbuluar një prapaskenë në lidhje me golin e shënuar.

“Ishte një ndeshje e vështirë, por pjesa e dytë e jona ishte më e mirë. Fitorja për ne ishte shumë e rëndësishme. Para ndeshjes fola me stafin dhe të gjithë e kemi ndjerë që do të shënoja një gol me goditje dënimi.

Kisha besim dhe e provova. Ishte një gol i shkëlqyer për të ndihmuar skuadrën të fitonte”, është shprehur Neymar për PSG TV. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono