VIDEO/ Gallatë në Skoci-Angli, kamerat “kapin” tifozin tapë dhe bëhet viral

schedule10:59 - 19 Qershor, 2021

schedule 10:59 - 19 Qershor, 2021

Skoci-Angli është gjithmonë e veçantë. Para ndeshjes kishte nga ata që shkëmbyen edhe grushte, të tjerët e kthyen edhe ndonjë birrë.

Kur pi mbi normën bëhet edhe e paharrueshme, sikurse edhe për këtë tifoz që kamerat nuk e kanë kursyer gjatë ndeshjes.

Fillimisht shikohet duke duartrokitur Skocinë, por qartazi shikohet se me ekuilibrin nuk i kishte mirë.

E kishte tepruar me alkoolin dhe në fund përfundon i shtrirë dhe bëhet viral. Jemi në epokën e interneti dhe u ndodh shumë personave kjo… /abcnews.al