VIDEO/ Gafa të njëpasnjëshme, portieri spanjoll lë nam në Angli

14:29 | 01/02/202014:290

Hull City dhe Brentford po përballen mes tyre dhe kjo sfidë ka dhuruar dy autogola. Fillimisht me kokë ka shënuar Reece Burke. Lojtari i Hull, në tentativë për ta larguar topin me kokë, e ka dërguar në portën e tij dhe i ka mundësuar miqve avantazhin e dyfishtë përkohësisht.

Brentford ka menduar më pas të bëjë një dhuratë për skuadrën vendase. Portieri Spanjoll, David Raya, pas një topi të gjuajtur drejt tij pa asnjë pretendim, nuk e ka ndalur dot atë dhe më pas tentativa për të mos e lënë të shkojë në rrjetë ka qenë ë kotë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono