VIDEO/ Florian Marku gati për një tjetër fitore, ndiqeni këtu ndeshjen LIVE

schedule20:59 - 20 Nëntor, 2021

schedule 20:59 - 20 Nëntor, 2021

Florian Marku pas pak minutash pritet të futet në ring për tu përballur me Jorick Luisetto në “The sse Arena, Wembley”.

Kujtojmë që Marku sonte është në mbrojtje të titullit kampion të kategorisë IBF të cilën e siguroi në ndeshjen e tij  të fundit.

“Mbreti” shqiptar premtoi se nëse fiton sonte, ndeshja e radhës do të jetë në Tiranë.

Ndiqeni KËTU dhe KËTU ndeshjen LIVE. /abcnews.al