VIDEO/ Finale me Partizanin, Teuta motivohet nga tifozët që sot

schedule21:54 - 16 Maj, 2021

schedule 21:54 - 16 Maj, 2021

Teuta e ka finale nesër me Partizanin. Durrsakët, prej orës 17:00, do të zbresin në fushën e blertë të stadiumit “Niko Dovana” dhe do kërkojnë tre pikët që e afronin te titull kampion, që u mungon prej vitit 1994.

Një grup tifozësh kanë menduar sot ta motivojnë skuadrën e tyre të zemrës, duke kënduar gjatë seancës stërvitore në stadium.

Nesër ata nuk do të mund të jenë në stadium, por me siguri rreth tij do të jenë sërish duke kënduar e duke shpresuar që sivjet Teuta do të ngrejë titullin kampion. /abcnews.al