VIDEO/ Fantastik Broja, shënon dhe përmbys rezultatin ndaj Burnley

schedule17:12 - 23 Tetor, 2021

schedule 17:12 - 23 Tetor, 2021

 

Armando Broja ka shënuar golin e dytë në Premier League me Southampton në ndeshjen ndaj Burnley.

Sulmuesi “kuqezi” ka shënuar golin e dytë edhe për skuadrën e tij pak momente më parë duke përmbysur rezultatin.

Kjo është ndeshja e dytë që sulmuesi e nis titullar dhe vazhdon të shkëlqejë./abcnews.al