VIDEO/ Fabian Ruiz shënon të parin, PSG kalon në avantazh

schedule22:20 - 1 Shkurt, 2023

schedule 22:20 - 1 Shkurt, 2023

Është zhbllokuar më në fund sfida mes Montpellier dhe PSG, me “parizienët” që kanë kaluar pas shumë tentativash në avantazh.

Për golin e “bluve” do të mendonte Fabian Ruiz, i cili pas një rrëmuje në zonë tregohet i saktë, duke dërguar topin në rrjetën e mbrojtur nga Lecomte.

SHIKONI GOLIN: