VIDEO/ Ende pa filluar mirë, zhbllokohet supersfida mes Teutës dhe Tiranës

schedule19:52 - 17 Tetor, 2021

schedule 19:52 - 17 Tetor, 2021

Ndizet menjëherë sfida në “Elbasan Arena”.

Tirana ka kaluar në epërsi me  Xhixhan, i cili ka të lehtë ta shtyjë topin në rrjetë dhe t’u japë avantazhin bardhebluve. /abcnews.al/