VIDEO/ E pabesueshme, autogoli më i çuditshëm shënohet në Francë!

23:58 | 28/02/202023:580

E pabesueshme ajo që ndodh në Francë. Brice Maubleu, portieri i Grenoble Foot 38 ka shënuar një autogol që vetëm ai e di si e ka realizuar. 30-vjeçari kishte pësuar gol në minutën e 17-të në takimin kundër Caen dhe një minutë më pas ia dhuroi një tjetër gol rivalit.

Portieri kishte topin në dorë dhe në vend t’ia niste ndonjë prej lojtarëve të tij, e dërgoi në rrjetë. Topi i rrëshqiti dhe më pas ai u mundua më kot ta devijonte atë dhe të mos e lejonte të kalonte vijën fatale. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono