VIDEO/ E diela ndryshe e Yuri Kim, ambasadorja shijon tingujt e çiftelisë

schedule21:59 - 5 Korrik, 2020

schedule 21:59 - 5 Korrik, 2020

Kjo e diele ka qenë mjaft e veçantë për ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim. Duket se diplomatja ka dashur që ta kalojë ndryshe ditën e sotme.

Ambasadorja ka publikuar foto dhe video në rrjetet sociale, ku shfaqet pranë një burri që i bie çiftelisë dhe këndon.

Kim shfaqet e veshur sportive dhe mjaft e qeshur, teksa shijon tingujt e çiftelisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on