VIDEO/ Dortmund “hallakatet”, Mainz shënon golin e dytë

schedule15:57 - 27 Maj, 2023

schedule 15:57 - 27 Maj, 2023

Dortmund as vetë nuk po e beson këtë që po ndodh brenda fushës së tyre.

Mainz kaloi në avantazh dhe menjëherë më pas vendasit morën një penallti dhe Haller gaboi përpara portierit.

Menjëherë pas kësaj mundësie të humbur, Mainz ka ndëshkuar përsëri Dortmund duke i lënë në gjendje shoku. Në minutën e 24-të, Onisiwo shënoi golin e dyfishimit të rezultatit./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin e dytë të Mainz