VIDEO/ Deklaroi se hoqi dorë nga televizioni, lëvizja e fundit e Luanës surprizon fansat

schedule23:20 - 28 Shtator, 2021

schedule 23:20 - 28 Shtator, 2021

Paraditen e sotme, moderatorja e njohur, Luana Vjollca deklaroi se ka hequr dorë nga televizioni për t’ju përkushtuar një projekti personal.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Mirëpo, mbrëmja duket se e ka gjetur bukuroshen në Kosovë dhe nuk ka nguruar të surprizojë dhe takojë disa prej mbështetësve të saj.

Luana ka publikuar videot emocionuese nga takimi me “luanatoret” dhe duket shumë e lumtur.

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, ka treguar se secila prej vajzave që ka takuar ka udhëtuar 1-2 orë për ta takuar. Sakaq, ka marrë edhe disa dhurata për ditëlindjen e saj që e festoi në fillim të muajit./abcnews.al