VIDEO/ De Bruyne si Grinch për Krishtlindje, bën djalin të qajë me këtë rreng

schedule18:24 - 25 Dhjetor, 2021

schedule 18:24 - 25 Dhjetor, 2021

Kevin De Bruyne nuk krijon vetëm në fushën e blertë.

Mesfushori belg Manchester City ka menduar t’u bëjë një lojë dy djemve të tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevin De Bruyne (@kevindebruyne)

I veshur si “Grinch” ai i ka trembur ata dhe njëri prej tyre ka nisur edhe të qajë për një moment, ndërsa më pas u qetësua. / abcnews.al