VIDEO/ “Çmendet” Uzuni, shënon 2 gola për 3 minuta

schedule17:49 - 28 Janar, 2023

schedule 17:49 - 28 Janar, 2023

Myrto Uzuni nuk nje limite në La Liga 2.

Sulmuesi shqiptar ka realizuar 2 gola për 3 minuta ndaj Andorras duke i dhënë avantazhin e dyfishtë ekipit të tij.

Ai është dhe golashënuesi më i mirë deri tani në La Liga 2, ndërkohë që Granada po lufton të ngjitet në La Liga. /G.D abnews.al/