VIDEO/ Chelsea fiton me vështirësi dhe ruan kreun

schedule23:12 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 23:12 - 1 Dhjetor, 2021

Chelsea ka fituar 1-2 ndaj Watford.

Në minutën e 30-të ishte Mason Mount që përfitoi nga një pasim i Kai Havrt për të shënuar.

Pa u mbyll pjesa e parë Emmanuel Dennis shënoi duke barazuar shifrat në 1-1.

Goli i epërsisë erdhi në minutën e 73-të me autor Hakim Ziyech.

Chelsea mban kreu me  33 pikë. /abcnews.al/