VIDEO/ Champions: Mbrojtja e kampionëve në gjumë, Teuta pëson tjetër gol

schedule19:50 - 7 Korrik, 2021

schedule 19:50 - 7 Korrik, 2021

Teuta pëson edhe golin e dytë përballë Sheriff Tiraspol. Ekipi durrsak po luan në shtëpi sfidën e parë të raundit të parë të Champions League.

Kampionët e Moldavisë dyfishuan në limitet e fraksionit të parë të ndeshjes. Autori i golit sërish i njëjti: Henrique Luvannor.

https://streamable.com/h08840

Mbrojtja durrsake në gjumë, sulmuesi 31-vjeçar u nis furishëm drejt portës së ekipit durrsak dhe mposhti Stivi Frashërin me një goditje të saktë. /abcnews.al