Video/ Berisha i drejtohet Tahirit: E dini ç’i bëri Edi Ramës dje apo jo?

schedule11:02 - 19 Prill, 2018

schedule 11:02 - 19 Prill, 2018

Teksa dilte nga salla e Kuvendit, kur deputetët e opozitës u larguan nga seanca, ish-Kryeministri Berisha transmetonte live në Faceboo, Saimir Tahirin i ulur në sallën e Kuvendit, ku nuk ka qenë prej muajsh.

Sali Berisha: Ja pra, po e festoni me Habilajt.

Saimir Tahiri: Sa ke rrjedhur, po si je çmendur kështu mo.

Sali Berisha: E dini ç’i bëri Edi Ramës dje apo jo? Po nuk fole t’i nxora dosjet, i tha . Ja ku e keni. Ja ku e keni dëshminë e pengut të kryeministrit tuaj. Pyeteni çfarë i tha Gaz Demit dhe Dash Pezës ky…

Saimir Tahiri: Si je çmendur kështu./abcnews.al