VIDEO/ Beniada provon cigaren për herë të parë dhe mbytet, Donaldi e mëson

schedule09:27 - 28 Janar, 2022

schedule 09:27 - 28 Janar, 2022

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka deklaruar se nuk konsumon duhanin.

Mbrëmjen e djeshme, Donald Veshaj e bindi atë ta provonte në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Beniada shkaktoi shumë të qeshura te banorët, madje tha se shijaa e cigares ju duk shumë e shpifur.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Duhet ta vesh në gojë.

Beniada: Mos ma digj hundën.

Beniada e pyet si ta thithë, por pasi Donaldi ia tregon, ajo mbytet.

Einxhel: Po pi cigare? Me çfarë rasti? Unë i jam lutur dhe më ka thënë që nuk e fus në gojë.

Beniada: Çfarë shije, nuk më pëlqen.

Arjola: Unë të sugjeroj ta lesh, se kushdo që të sheh tani me cigare…

Beniada: Do habitet.

Einxhel: Nuk është aq keq ë?

Beniada: Nuk ka kuptim fare, ka shije shumë të shpifur./abcnews.al