VIDEO/ Autogoli më i çuditshëm i të gjitha kohërave, era bën kërdinë në Angli

11:58 | 24/02/202011:580

Ky mund të jetë goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë. Autori? Era. Ka ndodhur në vitin 2015 në kategoritë e ulëta të futbollit në Angli.

Mbrojtësi i Thurrock tenton të largojë topin, që prej erës së fuqishme mori një trajektore të çuditshme dhe shkoi në drejtimin e kundërt.

Portieri nuk e ndali dot topin, që përfundoi në rrjetë. Romford festoi autogolin e bërë dhuratë nga natyra. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono