VIDEO/ Audi përmbyset gjata natës në mes të Tiranës

schedule10:42 - 27 Maj, 2022

schedule 10:42 - 27 Maj, 2022

TIRANË – Janë publikuar pamjet e aksidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme pranë zonës së “9 katësheve në Tiranë, ku një makinë tip “Audi” u përmbys në rrugë.

‘Audi’ me targa me targa të vjetra TR 7544 P , dyshohet se ngitej me shpejtësi nga shoferi dhe për pasojë është përmbysur në rrugë.

Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që kanë bërë të mundur nxjerrjen e shoferit nga makina e përmbysur. Ai nuk ka pësuar dëmtime të rënda, por vetëm tronditje si pasojë e përplasjes. /abcnews.al/