VIDEO / Aksident i rëndë në Milot, 2 të plagosur

16:25 | 19/01/202016:250

Dy persona mbetën të plagosur pasditen e kësaj të diele në hyrje të rrugës së Kombit në Milot.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë tre automjete. Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital.

Sipas bluzave të bardha, për shkak të plagëve të marra një vajzë 21 vjeç, A.A. ndodhet në gjendje të rëndë.

Uniformat blu bëjnë me dije se shkak i aksidentit dyshohet të jetë nje parakalim i gabuar i një prej drejtuesve të mjeteve.

Për shkak të aksidentit qarkullimi në këtë aks u bllokua për disa minuta./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono