Vdes papritur në lokal 55-vjeçari nga Korça

schedule21:39 - 28 Nëntor, 2022

schedule 21:39 - 28 Nëntor, 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. 55-vjeçari Gj.M ka ndërruar jetë papritur në ambientet e një lokali.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30, në lagjen nr.16.

Sipas policisë nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas, mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes./Abcnews.al/