U shkarkua nga Sevilla, Lopetegui gjen direkt ekip të ri

schedule18:19 - 7 Tetor, 2022

schedule 18:19 - 7 Tetor, 2022

“Gjithçka është bërë te Sevilla me respektin maksimal sepse mendoj se ishte e drejtë me Lopeteguin. Ne besuam se ai e meritonte njohjen që kishte një ndeshje të fundit dhe gjithashtu besoja se ishte e drejtë të dilnim në fushë me Julen në fund. Sepse ai është një mik që më ka bërë të lumtur”.

Kështu foli Monchi sot, në prezantimin e Jorge Sampaolit për Julen Lopeteguin, shkruan abcnews.al.

Sky Sports bën të ditur këtë të premte se në orët në vijim do të ketë një takim kyç me drejtuesit e Wolverhampton Wanderers. /G.D abcnews.al/