U kafshua nga një Pit Bull, humb jetën 58-vjeçari

schedule09:36 - 2 Maj, 2018

schedule 09:36 - 2 Maj, 2018

Një burrë ka humbur jetën pas disa ditësh në spital, ku ishte shtruar sepse e kishte kafshuar një qen i racës Pit Bull.

Sipas policisë, viktima është Rifat Bajrami, 58 vjeç dhe sipas mjekeve ai ka pësuar trompozë gjatë qëndrimit në spital. Shkaku që ai shkoi aty ishte se u sulmua nga qeni.

Mjekët po verifikojnë nëse shkaku i vdekjes ishte kafshimi nga qeni apo nga ndonjë shkak tjetër./abcnews.al