Trishtim nga Ukraina! Studentët e diplomuar pozojnë në qytetin e rrafshuar

schedule13:50 - 13 Qershor, 2022

schedule 13:50 - 13 Qershor, 2022

Një grup nxënësish pozuan për fotografitë e tyre të diplomimit, me rrënojat e qytetit verior të Ukrainës, Chernihiv, si sfond.

Imazhet përshkruajnë atë që ky vit i fundit i shkollës ishte i tmerrshëm për adoleshentët. Në fotot e publikuara në mediat e huaja ata shihen teksa pozojnë përpara një automjeti ushtarak të shkatërruar dhe ndërtesave të rrafshuara.

/abcnews.al