“Tom dhe Jerry” kthehen në botën e vërtetë, kur pritet të dalë filmi i ri

schedule09:16 - 18 Nëntor, 2020

schedule 09:16 - 18 Nëntor, 2020

Një lajm i bukur vjen për adhuruesit e filmit vizatimor ‘Tomi dhe Jerry’.

Mësohet se macja dhe miu do të kthehen në një film të veprimit të drejtpërdrejtë dhe të animuar. Gjithashtu do të shfaqen në sheshin e një hotel të pasur në New Jork.

Traileri i parë i filmit, ka dalë të martën dhe shihen Tom dhe Jerry në botën e vërtetë, ku miu Jerry kërkon strehim në hotelin e pasur në New Jork.

Ndërkohë, filmi i plotë është planifikuar për një shfaqje teatrale në mars të vitit 2021. l.k/abcnews.al