Tjetër gëzim në familjen Xhaka, Taulanti përjeton emocionin unik

schedule21:54 - 25 Mars, 2020

schedule 21:54 - 25 Mars, 2020

Taulant Xhaka, mesfushori i Shqipërisë, është shtuar me një djalë sot, të cilit ia ka vendosur emrin Klevis. Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora, kanë publikuar në rrjetet sociale gëzimin e tyre.

Klevis Xhaka ka ardhur në jetë i shëndetshëm dhe është fëmija i parë i Taulant Xhakës. Në tetor të 2019-ës, Granit Xhaka u shtua me një vajzë dhe ndoshta, Taulanti e ka kaluar provën e dados. Fotot e Taulantit dhe të Arbnorës me vogëlushin Klevis, janë pëlqyer shumë në rrjetet sociale./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Welcome to the world my little angel!??? Mom and Dad love you endlessy.♥️Klevis Xhaka @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on