Tjetër aksident i rëndë, përmbyset në Gramsh makina me një vajzë e një djalë të ri brenda

schedule16:58 - 27 Qershor, 2022

schedule 16:58 - 27 Qershor, 2022

GRAMSH – Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gramsh pranë fshatit Kushovë.

Një makinë në të cilën udhëtonin dy të rinj ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Si pasojë janë dëmtuar një vajzë dhe një djalë. Fatmirësisht ata raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën. /abcnews.al/.