Thonjtë e errët në verë? Shikoni se si mund t’i arrini në një mënyrë tjetër

schedule11:23 - 12 Gusht, 2022

schedule 11:23 - 12 Gusht, 2022

A ka vera nevojë për ngjyrën e thonjve? Për disa, jo.  A jeni pjesë e ekipit thonjtë e errët ose me thonjtë me ngjyrë në verë? Edhe nëse ngjyrat e lehta janë preferenca juaj e zakonshme, mund të ndryshoni mendje dhe të provoni diçka ndryshe. Si mund ta vendosni ngjyrën e errët në manikyrin tuaj gjatë verës?

Sigurisht që ka shumë mënyra dhe shumë ide. Së pari, mund të bëni “french-in” me skaje të errëta, ose dizajne në të zezë, kafe dhe çfarëdo tjetër që ju pëlqen.

SHIKONI IDETË PËR THONJTË E ERRËT EDHE NËSE ËSHTË VERË:

/abcnews.al