Teuta e gjen qendërmbrojtësin, ia merr Drenicës në Kosovë

schedule10:56 - 14 Janar, 2022

schedule 10:56 - 14 Janar, 2022

Teuta e ka gjetur qendërmbrojtësin që kërkonte. Harallamb Qaqi, pas eksperiencës me Drenicën në Kosovë, rikthehet në Abissnet Superiore.

Mbrojtësi, i cili ka qenë pjesë e Partizanit dhe spikati më pas me Laçin, ka luajtur edhe me Kukësin, Kamzën dhe Skënderbeun në elitën e futbollit shqiptar.

Mbrojtësi 28-vjeccar është vënën nën urdhrat e trajneri Edi Martini dhe pritet që Teuta të dalë me njoftim për zyrtarizimin e tij. / abcnews.al