Të shtëna me armë zjarri në zonën e “Don Boskos”

schedule22:31 - 8 Maj, 2018

schedule 22:31 - 8 Maj, 2018

Të shtëna u shënuan mbrëmjen e së martës në zonën e “Don Boskos” në Tiranë. Sipas policisë bëhet, e cila u njoftua nga banorët e zonës, dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas konflikti mes dy personave, ku njëri prej tyre ka qëlluar në ajër. Pas kontrolleve në vendngjarje nga ana e uniformave blu, këto të fundit kanë mundur të gjejnë një gëzhojë. Bëhet e ditur se autorët e aktit janë identifikuar dhe po punohet për kapjen e tyre./abcnews.al