Të shtëna me armë në Tiranë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

schedule16:30 - 4 Janar, 2022

schedule 16:30 - 4 Janar, 2022

Të shtënat me armë kanë tronditur Tiranën pasditen e sotme. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën e “Don Boskos” në kryeqytet.

Paraprakisht dyshohet se një person ka humbur jetën dhe 4 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas të dhënave është qëlluar me kallashnikov, në një lokal.

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë. g.v/abcnews.al