Të maskuar dhe me doreza, momenti kur hajdutët thyejnë derën me shkelma

schedule23:30 - 23 Tetor, 2020

schedule 23:30 - 23 Tetor, 2020

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar pamjet e një grabitje në Prishtinë gjatë natës.

Në pamje duket momenti kur dy hajdutët futen brenda një lokali me forcë duke e thyer me shkelma.

Të maskuar dhe me doreza për të mos lënë gjurmë, pasi kontrollojnë, gjejnë dhe marrin një shumë parash më pas largohen./ db/Abcnews.al