Taylor Swift i surprizon të gjithë në “NME Awards 2020”

schedule10:55 - 14 Shkurt, 2020

schedule 10:55 - 14 Shkurt, 2020

Taylor Swift ishte pjesë e “NME Awards 2020” në Londër  dhe ka arritur të rrëmbejë çmimin për “Best Solo Act in the World”.

Të nominuar në këtë kategori ishin edhe: Billie Eilish, Lizzo, Beck, Charli XCX, FKA tig, Lana Del Rey dhe Yungblud.

Ndërsa po pranonte çmimin, Swift ngacmoi me disa fjalë meqë statuja ishte në formë të gishtit të mesit.“Është e mahnitshme të kesh atë që të përputhet. Jam e nderuar”, ka thënë ndër të tjera ajo./abcnews.al